Субота, 19.09.2020, 14:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Літературно-мистецький портал Хмельницької ЗОШ №20

Категорії розділу
Мої файли [1]
Музичне мистецтво [1]
В основу покладено провідні положення сучасної музичної педагогіки, а саме: визначення мети загальної музичної освіти у широкому культурологічному контексті; підхід до сприймання музики як основи загальної музичної освіти; ставлення до музичного мистецтва як джерела і предмета духовного спілкування.
Презентації [61]
Презентації за програмовими творами та авторами
Русский язык [7]
Все материалы необходимые для изучения русского языка в школе
Зарубіжна література [17]
Все для уроків світової літератури
Cценарії та літературно-музичні композиції [2]
Матеріал необхідний для позакласної роботи з учнями
Художня культура [6]
Матеріали з предмета "Художня культура" Художня культура є невід'ємною частиною духовної культури людства. Вона відкриває людині шлях до прекрасного. Основа художньої культури – мистецтво, яке в художніх образах відображає дійсність, концентрує в собі головні особливості естетичного ставлення до світу. Мистецтво покликане виховувати художній смак людини, розвивати її здатність до творчості за законами краси.
Нормативно-правова база [3]
Керівні документи щодо вивчення предметів музика,російська мова,світова література та художня культура.
Електронні підручники та довідкова література [3]
Електронна шкільна бібліотека. Українські підручники в електронному вигляді
ЛІТЕРАТУРНІ ДИКТАНТИ [5]
Літературні диктанти – це система вправ та завдань, які дають змогу швидко і різнобічно перевірити знання учнів з теми, що вивчається, вміння відокремлювати основне, систематизувати, узагальнювати матеріал.
ЕКСПЕРЕС-УРОКИ [2]
Досить зручний варіант роботи з учнями дистанційно!
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 96
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог файлів

Головна » Файли » Зарубіжна література

Конспекти уроків для 10 класу - рівень стандарту
[ Викачати з сервера (1.79 Mb) · Викачати видалено (-) ] 23.09.2014, 22:01

Для повного перегляду - скачайте,будь ласка, файл-архів!

Передмова
Посібник укладено з урахуванням вимог «Програми для загальноосвітніх навчальних закладів: Світова література. 10–11 класи. Рівень стандарту (укладачі Ю. І. Ковбасенко, Г. М. Гребницький та ін.)». У цьому виданні ви знайдете кален-
дарне планування уроків із світової літератури в 10 класі, методичні розробки, які стануть у пригоді вчителеві-практику.
Розробки уроків, запропоновані в посібнику, спрямовані на те, щоб через зацікавленість залучити десятикласників до текстуального вивчення програмових творів, формувати у школярів уявлення про літературу як мистецтво слова, відпрацьовувати вміння й навички аналізу художнього тексту. Із цією метою у виданні містяться цікаві запитання й завдання для учнів, матеріали для розповіді
вчителя, аналізи програмових текстів, вікторини, культурологічний коментар до теми, тестові завдання для контрольних робіт. З урахуванням вікових особливостей учнів пропонуються різноманітні проблемні запитання та ситуації, спрямовані на актуалізацію логічного мислення і розвиток інтелектуальних здібностей старшокласників.
З уроками текстуального вивчення творів органічно поєднуються заняття зі зв’язного мовлення, які сприяють розвиткові усного та писемного мовлення учнів.
Оскільки в сучасній школі використовуються підручники різних авторів, у розробках уроків не передбачено посилань на їх сторінки. Хоча вчитель під час проведення уроку може використовувати матеріал того підручника, за яким працює клас.
У посібнику представлені варіанти проведення уроків позакласного читання, які мають на меті розширити знання світової літератури, формувати читацьку культуру сучасних школярів та потребу більше читати.
У виданні з метою полегшити вчителеві підготовку до уроків і, враховуючи складність періоду, який вивчається у 10 класі, пропонується великий обсяг матеріалу. За вчителем залишається право творчо використовувати його на свій розсуд
з урахуванням рівня підготовки класу та власним бажанням і потребами.
Автор сподівається, що цей посібник допоможе вчителям світової літератури в їх повсякденній діяльності. Успіхів вам, творчості й наснаги!

З повагою автор

Категорія: Зарубіжна література | Додав: Vchutel | Теги: рівень, 10 клас, Уроки, стандарту, учні, Підручник, конспекти, автор, школа, розробка
Переглядів: 1696 | Завантажень: 301 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Друзі нашого сайту