Субота, 21.09.2019, 06:33
Вітаю Вас Гість | RSS

Літературно-мистецький портал Хмельницької ЗОШ №20

Категорії розділу
Мої файли [1]
Музичне мистецтво [1]
В основу покладено провідні положення сучасної музичної педагогіки, а саме: визначення мети загальної музичної освіти у широкому культурологічному контексті; підхід до сприймання музики як основи загальної музичної освіти; ставлення до музичного мистецтва як джерела і предмета духовного спілкування.
Презентації [60]
Презентації за програмовими творами та авторами
Русский язык [7]
Все материалы необходимые для изучения русского языка в школе
Зарубіжна література [15]
Все для уроків світової літератури
Cценарії та літературно-музичні композиції [2]
Матеріал необхідний для позакласної роботи з учнями
Художня культура [6]
Матеріали з предмета "Художня культура" Художня культура є невід'ємною частиною духовної культури людства. Вона відкриває людині шлях до прекрасного. Основа художньої культури – мистецтво, яке в художніх образах відображає дійсність, концентрує в собі головні особливості естетичного ставлення до світу. Мистецтво покликане виховувати художній смак людини, розвивати її здатність до творчості за законами краси.
Нормативно-правова база [3]
Керівні документи щодо вивчення предметів музика,російська мова,світова література та художня культура.
Електронні підручники та довідкова література [3]
Електронна шкільна бібліотека. Українські підручники в електронному вигляді
ЛІТЕРАТУРНІ ДИКТАНТИ [5]
Літературні диктанти – це система вправ та завдань, які дають змогу швидко і різнобічно перевірити знання учнів з теми, що вивчається, вміння відокремлювати основне, систематизувати, узагальнювати матеріал.
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог файлів

Головна » Файли » Презентації

Прензентація "Американське кіно. Арнольд Шварценеггер"
[ Викачати з сервера (4.46 Mb) ] 10.01.2019, 18:37

Для повного перегляду - скачайте файл-архів!!!

Цікаві факти
Прізвище Шварценеґґера
Важковимовне прізвище Шварценеґґер (іноді неправильно пишеться як Шварцнеґґер) перекладається з німецької як «чорний боронувач». Щоб не бентежити глядачів таким складним прізвищем, Шварценеґґер починав свою кінокар'єру під псевдонімом Арнольд Стронґ (англ. Arnold Strong — Арнольд Сильний).

Як згадує, сам Арнольд, на початку його кар'єри люди часто плутали його прізвище, аж до «Шварценшніцель». У комедії «Останній кіногерой» Арнольдів персонаж — Джек Слейтер — сам плутає прізвище ("ну то, я ж відомий комік Арнольд Брауншвейгер "). Роджер Фільд розповідає [неіснуюче джерело] про наступний епізод про молодого Шварценнегера:

— Ви бачили коли-небудь Арнольда сильно розсердженим?
 — Я тоді їхав з ним в авто на задньому сидінні. Під час подорожі я прагнув не розмовляти з ним, але, коли ми зупинилися на світлофорі, вирішив пожартувати. Сказав йому: «Тебе справді звуть Schwarz — Negger?» При цьому я умисне розділив слова так, щоб перше слово звучало як «schwarz» (чорний), а друге «negger» — ну як «негр», ви розумієте. Тут Арні сильно напружився й лише процідив крізь зуби: «Моє прізвище SchwarzenEgger — це австрійське прізвище» (egger означає «орач». — А. П.). Більше ми цю тему не зачіпали.

Категорія: Презентації | Додав: viktor_cecura | Теги: Arnold, Alois, А́лоїс, походження, Каліфорнія, А́рнольд, Schwarzenegger 30 липня, 38-й губернатор, бізнесмен, Продюсер, Австрія, політик, Шва́рценеґґер, 1947, бодібілдер, штат, американський, кіноактор
Переглядів: 63 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Друзі нашого сайту